Administrativ organisering Oppvekst og kultur

Tittel Navn Epost Mobil
Oppvekst - og kultursjef Erik Slettahaug erik.slettahaug@lesja.kommune.no
Anne Slettum anne.slettum@lesja.kommune.no
Rektor, Lesja skule Jan Olav Thorsplass jan-Olav.thorsplass@lesja.kommune.no
Rektor, Lesjaskog skule Nina Furuheim nina.furuheim@lesja.kommune.no
Vikarierande styrar Lesja barnehage Ingrid Undselli ingrid.undselli@lesja.kommune.no
Styrar Lesjaskog barnehage Torunn Stenrud Nilsen torunn-stenrud.nilsen@lesja.kommune.no
Kulturkonsulent Sonja Mathisen sonja.mathisen@lesja.kommune.no
Barne- og ungdomskontakt Janne Sætrenes janne.saetrenes@lesja.kommune.no
Bibliotekar Ann Kristin Leirmo ann-kristin.leirmo@lesja.kommune.no
Kulturvernkonsulent Gunhild Høvik Hansen gunhild-hovik.hansen@lesja.kommune.no